Please Wait a Moment
X

درباره ما

معرفی مجموعه

شرکت نوید اکباتان با هدف خدمت به جامعه پزشکی و دندانپزشکی کشور در سال 1374 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات دندانپزشکی اعم از یونیت و صندلی و مبلمان دندانپزشکی آغار نمود .

S

نوید اکباتان اولین و بزرگترین تولید کننده مبلمان و کابینت های مدرن دندانپزشکی و پزشکی و بیمارستانی در کشور می باشد که با سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه و با هدف فناوری و نوآوری در زمینه طراحی و معماری داخلی مختص مطب ها و کلینیک های پزشکی ،دندانپزشکی و بیمارستانی فعالیت می نماید . بیشتر از دو دهه فعالیت موثر و مستمر در پایه مدیریت علمی و همکاری گروهی متخصصان داخلی که سرمایه های اصلی این شرکت می باشند باعث گردید تا هم اکنون محصولات تولیدی این شرکت با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب نسبت به سایر برند های هم تراز خود در دنیا مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گیرد و هم اکنون با طراحی و دکوراسیون داخلی تخصصی مطب ها و کلینیک ها ی پزشکی و دندانپزشکی و بیمارستانی و اداری فضایی مافوق تصور شما عزیزان را در محیطی دلنشین و به دور از استرس فراهم آوریم .


  • Email: info@navidekbatan.com
  • Phone: 21-02166583219
درباره ما
  • شرکت نوید اکباتان با هدف خدمت به جامعه پزشکی و دندانپزشکی کشور در سال 1374 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات دندانپزشکی اعم از یونیت و صندلی و مبلمان دندانپزشکی آغار نمود . نوید اکباتان اولین و بزرگترین تولید کننده مبلمان و کابینت های مدرن دندانپزشکی و پزشکی و بیمارستانی در کشور می باشد که با سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه و با هدف فناوری و نوآوری در زمینه طراحی و معماری داخلی مختص مطب ها و کلینیک های پزشکی ،دندانپزشکی و بیمارستانی فعالیت می نماید .

تماس با ما

با ما در تماس باشید.

  • دفتر مرکزی : تهران ، خیابان آزادی ، رویروی دانشکده دامپزشکی ، خیابان زارع ، ساختمان دندانبان ، پلاک 17 ، واحد 2 و 44
  • تلفن: 21-02166583219
  • فکس: 02166583265
  • واتساپ و تلگرام : 09213252872
دی ان ان